אודות

דומוס בוטיק קרמיק משמשת ככתובת לכל מי שמבקש להלביש את הבית ולהעניק לו אלמנט עיצובי.

תפיסת החיים של דומוס בוטיק קרמיק הינה הבית, שהוא המקום בו אנו מבלים את רוב זמננו, צריך לקבל תשומת לב ייחודית בכדי שנרגיש בו הכי טוב שאפשר. על כן, צוות בוטיק קרמיק שוקד בבחירה דקדקנית על קולקציות ופריטי עיצוב אשר מעניקים לבית את התחושה הנפלאה של מקום מעוצב עם מקסימום נוחות אפשרית.

דומוס בוטיק קרמיק מזמינה אתכם להנות משפע וממגוון רחב של סגנונות עיצוב בכל הקשור לריצוף, חיפויי קיר, ברזים, כלים סניטריים, קולקציית ארונות ייחודית, מקלחונים לפי מידה ואביזרים משלימים, החל מהמראה המודרני ועד למראה הכפרי. אנו עובדים עם טובי היצרניות והחברות בסטנדרטים בין-לאומיים ובאיכות בלתי מתפשרת המתאימים לכל סגנון, תקציב וכמובן לטעם האישי המעניקים אופי עיצובי, אוירה וייחודיות.

אצלנו תוכלו לרכוש ולמצוא פריטים שיקנו לבית שלכם אוירה של יוקרה ופאר ועדיין לשמור על תקציב מותאם אישית אליכם. השרות בבוטיק קרמיק הוא אחד מעמודי התווך שאנו דוגלים בו תוך הקפדה על פונקציונאליות של כל פריט עד לפרט האחרון ויחד עם זאת איננו מתפשרים על איכות המוצרים.

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשרותכם ולסייע לכם בבחירת החומרים אשר יבנו את בית חלומותיכם, וכל זאת תוך הענקת הביטחון שרכשתם במקום הנכון ובשרות אישי בכל פנייה גם לאחר הרכישה.